#mirkowyzwanie #horror #film…

#mirkowyzwanie #horror #film #gory

Zawsze marzy mi się żeby wylosować jakieś kozackie wyzwanie, ale tym razem fajnie i pożytecznie było wykonać coś, co dla wielu jest totalnie zwyczajne:

1. Posprzątaj mieszkanie. Pochowaj rzeczy, które niepotrzebnie leżą na wierzchu. Spróbuj sprzedać lub oddać to, czego nie używasz – uważaj, komu przekazujesz, niech to ma sens. Pościel łóżko, zetrzyj kurze, poodkurzaj i pościeraj podłogi, posprzątaj kuchnię i łazienkę. Czysty dom pozwoli Ci cieszyć się i miło spędzać dłuższe, jesienne wieczory. W nagrodę zrób grzane wino, zapal świeczki, włącz relaksującą muzykę, połóż się na kanapie – spędź miło czas w czystym mieszkaniu.

Tak się składa, że po pierwsze ostatnio niemal co tydzień byłem na wyjazdach – w góry, na skały, do jaskiń, zagraniczne delegacje itp. – a mam w zwyczaju po prostu rzucać na podłogę kolejne plecaki, walizki, szpej i ciuchy. ( ͡º ͜ʖ͡º) Natomiast po drugie mieszkam w gigantycznym domu. W długi weekend przystąpiłem więc do zadania kompleksowo. Od dołu:
Poziom -1: wyczyściłem piec, posprzątałem piwnicę, wysegregowałem wszystkie plastiki
Poziom 0: posprzątałem garaż, umyłem i wyczyściłem dwa samochody, zgrabiłem i zamiotłem liście
Poziom 1: odkurzyłem i umyłem podłogi, zmieniłem kotu kuwetę XD
Poziom 2: odkurzyłem i umyłem podłogi, posprzątałem łazienkę
Poziom 3: odkurzyłem, posprzątałem łazienkę, ogarnąłem swoją sypialnię – szpej, torby, walizki, ciuchy

Przejrzałem też ubrania i odłożyłem sporą kupkę – zwłaszcza sportowych i turystycznych w dobrym stanie, które oddałem do znajomego ośrodka dla biednej i chorej młodzieży.

Dzisiaj skończyłem i w nagrodę zasiadłem (w świetle zajebistego, składanego z drewna lampionu fantasy z rozdajo mireczka @Raziel92 – polecam sklep jego kuzyna It Wood Be) z gorącą czekoladą do całkiem niezłego horroru „Nie słuchaj ich”. Polecam również. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)