Muszę poszkalować Toma…

Muszę poszkalować Toma Hanksa. Forest Gump to najgłupszy z topowych filmów jaki widziałem. Film kompletnie o niczym. Film o debilu który przeżywa jakieś historie. I co to ma wnieść? Że życie jest jak pudełko czekoladek? Górnolotne bardzo.
Wszystko co się jemu przytrafia to zlepek jakiś realnych historii połączonych z fikcją. Brakuje jeszcze tylko wetknięcia flagi na księżycu.
Cała historia z amerykanką witaminką, wielkie xD Przewidywalne do bólu. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tego filmu. Wydaje mi się, że gdyby nie wystąpił w nim Tom Hanks tylko jakis ziemniak to ten film by przepadł. Chociaż za Tomem również, nie przepadam bo to aktor bez wyrazu. Zawsze gra „fajnego kolesia”. Tom to taki dużyrny bohater Stanów Zjednoczonych. Trzeba zagrać dzielnego amerykańskiego żołnierza? Jest Tom. Potrzeba do roli kapitana statku, samolotu, a nawet bicykla na którym uciekała dwójka beznogich dzieci z Ugandy? Jest Tom. Kto zagra wybitnego amerykańśkiego astronautę?Wiadomo kto. Ckliwa patetyczna rola amerykańskiego bohatera? Szef wywiadu, Walt Disney, Super Agent, Prezes Banku, Ryszard Lwie serce, Kopciuszek.
Gdyby dziś w USA wydarzył się zamach i tam jeden ze strażaków wyskoczyłby z trójką dzieci na rękach z 50 piętra Crystal Tower i szczęśliwie wylądował w koszu z burdną bielizną ratując je z rąk śmierci to wiecie kto by go zagrał? Tom Hanks xD
Tom Hanks tak naprawdę siedzi w swoim apartamencie i tylko przegląda wiadomości z wydarzeń ze świata i patrzy co się dzieje. Z wyprzedzeniem jest w stanie określić kogo zagra w najbliższym czasie. Kiedy jest niezadowolony z przebiegu wydarzeń sam coś odwala. Wpada na lotnisko, że niby gdzieś leci i rozpiedala samolot. Innym razem Tom maluje się cały na czarno i porywa statek u brzegu Somalii. Wiecie kto zagra Bidena w przypadku 3 wojny światowej? Jeszcze nie? A wiecie kto leci teraz do Kijowa prywatnym jetem?

#gownowpis #film #humor #pasta