( Wpis ③①① ) Dziś w moim…

( Wpis ③①① )

Dziś w moim cyklu ➧ #zlotaeravhs ™ przypomnę film który w chwili premiery był kinową klapą, a później, przez lata stawał się produkcją coraz bardziej docenianą przez widzów, tak bardzo że do dziś często jest poszukiwany na forum Filmwebu jego tytuł…

” Same kłopoty ” (Nothing But Trouble, 1991) to czarna komedia – trochę surrealistyczna, trochę makabryczna – plus mieszanka przygody i horroru, z gwiazdorską obsadą – Chevy Chase, Dan Aykroyd, Jonh Candy, Demi Moore i raper Tupac Shakur…

Jeśli kiedyś oglądaliście ten film, to pewnie już nie ignorujecie znaku STOP stojącego w jakiejś małej mieścinie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) .

” Czworo znajomych chce odpocząć od codziennego zgiełku pracy i wybiera się do Atlantic City. Jednak po drodze zjeżdżają z autostrady do małego, jakby wymarłego miasteczka gdzieś w New Jersey.
Tam nie zatrzymują się na skrzyżowaniu przed znakiem STOP.
Zatrzymuje ich lokalny szeryf i oddaje pod osąd miejscowemu sędziemu. Jest nim dziwaczny, mściwy, wyjątkowo obrzydliwy i niesmaczny starzec z bardzo twardymi zasadami, który stosuje własne prawo przeciwko bogatym i wygadanym przybyszom.
Coś co wyglądało na wykroczenie mogące zakończyć się mandatem zamienia się dla bohaterów w przerażającą sprawę na wagę życia i śmierci…”

Zwiastun.

Strona Filmweb.

Film on-line, CDA.

Poprzedni wpis ☛ thriller – dystopia SF „Zielona pożywka”.

Wszystkie poprzednie przypominane filmy dostępne pod moim tagiem ▸ #zlotaeravhs ◂
Lub pod jego opcją graficzną, z widokiem wszystkich okładek filmów ➟ https://www.wykop.pl/multimedia-tag/zlotaeravhs/ .

#ogladajzwykopem #czarnakomedia, #komedia, #filmnawieczor #gimbynieznajo
#nostalgia #filmy #film #kino #wykopplus30club #horror #fantastyka #vhs #gruparatowaniapoziomu