Z jednej strony, nie…

Z jednej strony, nie powinienem wrzucać tekstu, ponieważ dopiero go obejrzałem, tak z drugiej, to nie mam zamiaru rzucać oceną, więc wilk syty i owca cała, więc czas na kilka słów o alter-ego Spidermana.

„Venom 2: Carnage” (2021) – Z jednej strony fabuła jest przewidywalna od pierwszych minut, tak jednak mogli w podtytule nie zdradzać z kim będzie walczył Venom – co pomogłoby tylko temu filmowi, choć dwie sceny po napisach zaskakują – ludzi, którzy nie śledzą wszystkich newsów-srewców w tym temacie.

Edit: cofam słowa, bo skurwiele nawet na plakacie tego komuni, znaczy Carnage umieścili 🙁

Eddie spotyka się z skazańcem, który został skazany na karę śmierci, co poskutkowało tym, że narodził się aleter-alter-ego Venoma.

Tytuł został zmiażdżony przez krytyków, i trochę się im nie dziwię, tak jednak ja bawiłem się na tym filmie na tyle dobrze, że jestem w stanie go polecić innym.
Mogę się mylić, ale tytuł od Sony dostał po dupie, gółównie dlatego, że montażysta to montował po pijaku, więc dostajemy wiele głupich scen, które w ogóle nie pasują do fab – np. chodzi o laskę, która straciła oko, po czym w jednym z ujęć ma dwa sprawne.

Powiem szczerze, że jeśli przeżyjecie ten tragiczny montaż, to dostaniecie naprawdę zabawne „buddy-movie”, które śmieszy jak cholera, to jednak brak krwi boli.

PS Szok, że uważam nowego „Venoma:” za lepszego, niż „Spider-Man w chuj daleko od domu”, który grał na takiej nostalgii, że aż się na niej przejechał – według mnie.
PPS Jeśli ktoś by przystawił mi pistolet do głowy i kazał ocenić Venoma, to byłoby to dla mnie solidne 6 gwiazdek, mimo tego tragicznego montażu.
PPPS Wołam ludzi, którzy tego chcieli @matkaPewnegoMirka, @Abstrakt, @Cancer84, @przemu321, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @Huevos, @laxmanCR7, @Tekedo, @Wozyack @magenciorek, @aktez98, @djgrs, @wykopowy_brukselek, @senkju, @BigKahunaDick @NDSS @slonio121, @wowo098, @BoloMaster jeśli ktoś nowy chce być wołany, to zaplusujcie pierwszy komentarz

Pozdrawia Janusz z cienia – #filmowyjanusz

#komiksy #komiks #marvel #filmnawieczor #film #filmy